Jordglob 1909

108368

JORDGLOB, Kiepert, svensk upplaga av Kempe, Berlin, Reimers, 1909, höjd ca 97 cm, proveniens Försäkringsbolaget Skandia

Skador, sprickor

Diverse, Böcker/Kartor

Jordglob 1909

Budhistorik (25 bud)
77003
3 400
77008
3 200
77003
2 800
76988
2 600
74169
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.