Reseur i fodral

108365

RESEUR, England omkring 1900, verk av mässing, fodral av förgylld mässing med fasettslipade glas, höjd 13 cm, i marockängklätt transportfodral, nyckel finns

Urtavla med lagning, fodralets klädsel med skador

Klockor/Ur

Reseur i fodral

Budhistorik (6 bud)
74973
71249
71247
950
71242
750
67774
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.