Compard blomsterstilleben

108339

COMPARD, Émile François Jacques (1900-1977): Blomsterstilleben, signerad olja på duk, 60x49 cm

Ramskada

Konst

Compard blomsterstilleben

Budhistorik (6 bud)
73003
69643
73002
950
69643
900
73001
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.