Allan Ebeling glaserat lergods

108334

EBELING, Allan (1897-1975): Vattenbärerska, monogramsignerad AE, daterad Torshälla juni 1933, glaserat lergods, höjd 38 cm

Keramik/Porslin

Budhistorik (7 bud)
71865
1 300
76295
71865
950
75848
900
71865
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.