Väggspegel Hans Agne Jakobsson

108323

VÄGGSPEGEL, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson Åhus, även märkt Lisa J -55, 48x38 cm

Repor, slitage

Speglar

Budhistorik (1 bud)

73825
2011-10-29 10:20:34

2011-10-31 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.