Spegel Karl Johan

108321

SPEGEL, Karl Johan, mahogny, 130x73 cm

Fanerskador

Speglar

Spegel Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

75963
700
75909
650
75706
600
73824

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.