Frederic Iriarte oljemålning

108317

IRIARTE, Frederic (Frankrike, född 1963): Komposition, signerad och daterad Iriarte -88, olja på duk, 100x70 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Frederic Iriarte oljemålning

Budhistorik (4 bud)

76414
76284
650
76283
73822

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.