Karl Axel Pehrson färglitografi

108315

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson, hc, färglitografi, 49x61 cm

Budhistorik (24 bud)
76858
76855
2 800
76852
2 600
76851
2 400
76846

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.