John-Erik Franzén färglitografier

108311

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): (4) "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm

Ramade, försättsblad medföljer

Budhistorik (4 bud)

76826
900
74793
850
72056
700
72040

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.