Peter Dahl färglitografi

108297

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, No 63, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (18 bud)
76754
4 600
76752
4 400
76673
4 200
76750
4 200
76673

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.