Peter Dahl litografi

108296

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, No 67, signerad Peter Dahl, litografi, 42x29 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (8 bud)
74230
1 800
76621
1 700
74230
1 600
76619
74230

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.