Peter Dahl färglitografi

108293

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, No 8, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (22 bud)
76700
4 600
76690
4 400
75572
4 200
76689
4 200
75572

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.