Peter Dahl färlitografi

108292

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 60, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm

Peter Dahl färlitografi

Budhistorik (6 bud)
76652
74896
74161
73326
72233

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.