Sven Ljungberg oljemålning

108288

LJUNGBERG, Sven (född 1913): Gatumotiv, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 39x55 cm

Konst, Måleri

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (35 bud)
76704
20 000
76699
19 500
76703
19 500
76699
19 000
76696
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 908 EUR, 2 146 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.