Aschenbrenner Rahmberg etsningar

108286

ETSNINGAR, 2 st., Lennart Aschenbrenner, Ulf Rahmberg, signerade och numrerade, 59x44 cm resp. bladstorlek 62x93 cm

Rahmberg med glasskador och gulnader

Budhistorik (2 bud)

76665
71083

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.