Reinhold Ljunggren litografi

108279

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Sommarkväll Katthult, signerad R Ljunggren, 414/460, litografi, 34x53 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (8 bud)
74229
650
76585
600
74229
550
76584
500
74229
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.