Gerard Titus-Carmel etsning

108274

TITUS-CARMEL, Gerard (född 1942): Komposition, signerad och daterad 74, 57/100, 47x37 cm

Gerard Titus-Carmel etsning

Budhistorik (2 bud)

76541
68656

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.