Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

108272

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Landskapsmotiv, signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 40x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

76395
74327
950
68173
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.