Arthur Heickell oljemålning

108259

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Vapenstilleben, signerad A Heickell, olja på duk, 47x56 cm

Konst, Måleri

Arthur Heickell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
76521
550
75570
500
71835
450
71462
70729

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.