Axel Lind oljemålning

108249

LIND, Axel (1907-1984): Skärgårdsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 34x25 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (17 bud)
75150
74373
74329
74372
74329
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.