Axel Lind oljemålning

108247

LIND, Axel (1907-1984):Båtar i månljus, signerad Axel Lind, olja på duk, 60x49 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (6 bud)
76287
4 200
74153
72950
3 400
72135
3 200
69350

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.