Madeleine Pyk oljemålning

108225

PYK, Madeleine (född 1934): Höstmotiv, signerad M. Pyk, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (12 bud)
72658
8 200
70651
8 000
70854
8 000
70651
7 800
70851
7 600

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.