Skålar fat Kina

108224

SKÅLAR, 6+1, FAT, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått

Nagg, sprickor

Keramik/Porslin

Skålar fat Kina

Budhistorik (2 bud)

75873
70109

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.