Anders Zorn etsning

108223

ZORN, Anders (1860-1920): Mot strömmen, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 11,5x16,5, cm, H&H 289

Gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (15 bud)
75879
6 200
75278
6 000
75878
6 000
75278
5 800
75249
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.