Bordslampor Kostalampan

108222

BORDSLAMPOR, 4 st., Kostalampan, höjd 45 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet

Skador på samtliga plåtfötter

Belysning, Bordslampor

Bordslampor Kostalampan
Budhistorik (3 bud)

75341
74824
73806

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.