Orientmatta semiantik

108220

ORIENTMATTA, kaukasisk, daterad 1929, ca 302x198 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta semiantik
Budhistorik (29 bud)
75708
6 600
75707
6 400
75707
6 000
75705
5 800
75705
5 600

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.