Uplight Josef Frank för Svenskt Tenn

108207

UPLIGHT, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 2148, modellnummer 2148
Proveniens: Utrikesdepartementet

Slitage

Belysning, Golvlampor

Budhistorik (12 bud)
75332
75691
75332
750
75317
700
75194
650

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.