Lars Nordin collage

108202

NORDIN, Lars (född 1953): "Tarzan", signerad och daterad 92, collage, 74x56 cm

Konst, Måleri

Lars Nordin collage

Budhistorik (2 bud)

70151
69080
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.