Edvin Lydén oljemålning

108201

LYDÉN, Edvin (Finland, 1879-1956): Damporträtt, signerad och daterad Lydén 05, olja på duk, 84x54 cm

Duskador, lagning

Konst, Måleri

Edvin Lydén oljemålning

Budhistorik (17 bud)
67522
68676
67522
1 900
68675
1 800
67522
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.