Gino Mancha skulptur "Nära skjuter ingen hare"

108200

SKULPTUR, förgylld stenmassa, i form av hare, halsen med skylten "Nära skjuter ingen hare", signerad Gino Mancha, höjd 55 cm

Konst, Skulptur

Gino Mancha skulptur

Budhistorik (26 bud)
75336
75302
75334
1 900
75302
1 800
75077
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.