Målning 1900-tal

108199

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Osteria - kortspelare, olja på duk, 144x187 cm, enligt uppgift möjligen Wilhelm Smith (1867-1949)

Dukskador och lagningar

Konst, Måleri

Målning 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
76202
3 400
76143
3 200
76200
3 200
76143
2 400
76167

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.