Sekretär rokokostil

108198

SEKRETÄR, rokokostil, 1800-tal, höjd 120, 86x50 cm, nyckel finns

Fanerskador

Sekretär rokokostil

Budhistorik (6 bud)
73756
67418
3 800
73755
3 800
67418
3 200
67417
2 800

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.