Spegel gustaviansk stil

108196

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800/1900-tal, förgylld och bronserad, fascettslipat glas, höjd 147 cm

Listbit lös

Speglar

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
75714
3 200
75712
75289
2 400
75253
74237

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.