Byrå gustaviansk stil

108193

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, höjd 81, 104x50 cm

Fanerskador, nyckelskylt lös

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
69190
2 800
75605
2 600
69190
75600
69190

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.