Yrjö Edelmann färglitografi

108179

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Utan titel, signerad Y Edelmann, 69/150, färglitografi, bladstorlek 87x120 cm, visas endast online

Oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (3 bud)

74820
700
74417
500
70488

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.