Yrjö Edelman färglitografi Golfklubba

108178

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Inslagen golfklubba, signerad och numrerad Y. Edelmann, 11/150, färglitografi, bladstorlek 124x88 cm, visas endast online

Oramad

Budhistorik (13 bud)
75160
75527
75160
1 800
75525
1 700
75160
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.