Naliwajko blandteknik

108173

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad 1992, blandteknik med applikationer på duk, 75x53 cm

Konst

Naliwajko blandteknik

Budhistorik (14 bud)
70025
950
74779
900
70025
850
74775
70025
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.