Watts olja 1800-tal

108167

WATTS, F (England, 1800-tal): Kor vid vatten, signerad och daterad 1869, olja på duk, 43x59 cm

Konst, Måleri

Watts olja 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
75843
3 200
75813
75802
2 600
75350
74957
850

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.