Karl-Axel Pehrson färglitografi

108164

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad-98, 113/385, färglitografi, 52x65 cm

Budhistorik (24 bud)
75580
1 600
75579
75569
1 400
75568
1 300
75567

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.