Karl Axel Pehrson färglitografi

108163

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -78 provtryck färglitografi, 40x30 cm

Budhistorik (5 bud)
71510
500
70407
450
68142
67470
67366

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.