Ragnar Johansson oljemålning

108158

JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Fjällandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, 49x116 cm

Konst, Måleri

Ragnar Johansson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
75428
75434
75428
1 900
75425
1 800
75420
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.