Damarmbandsur Must de Cartier

108152

DAMARMBANDSUR, förgyllt silver, Must de Cartier, krokopressat brunt skinnband

Förgyllning med slitage, skinnband ej original

Klockor/Ur, Fashion

Damarmbandsur Must de Cartier

Budhistorik (18 bud)
75442
74873
74737
70586
950
70412
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.