Målning 1800-tal

108135

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flodlandskap med fiskare, signerad W Muller, olja på duk, 70x90 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
75882
1 400
75876
75815
75810
74786

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.