Alfred Montague oljemålning

108133

MONTAGUE, Alfred (1832-1883): Tvätterskor vid strandkanten, signerad, olja på duk, 50x72 cm

Konst, Måleri

Alfred Montague oljemålning

Budhistorik (7 bud)
75814
5 000
75809
4 800
75806
75515
72969

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.