Björn Wessman oljemålning

108127

WESSMAN, Björn (född 1949): "Frana V", signerad a tergo Björn Wessman 2003, olja på duk, 31x24 cm

Björn Wessman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
74557
4 600
74548
4 400
73803
4 200
73742
73742
3 600

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.