Roland Kempe blandteknik

108123

KEMPE, Roland (1907-1991): Komposition, signerad och daterad 1979, blandteknik, 65x51,5 cm

Konst, Måleri

Roland Kempe blandteknik

Budhistorik (3 bud)

72751
71059
65978

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.