Curt Hillfon litografi

108120

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad monogramsignerad Curt Hillfon -82, 112/130, litografi på japanpapper, 77x57 cm

Konst, Skulptur

Curt Hillfon litografi

Budhistorik (1 bud)

66988
2011-10-23 12:37:55

2011-10-29 kl 22:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.