Ikon med risa

108105

IKON, Jesus Pantocrator, med risa i försilvrad och delvis förgylld mässing, 22,5x18 cm

Slitage

Diverse, Konst

Ikon med risa

Budhistorik (11 bud)
74626
850
74536
74536
750
74522
700
74522
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.