Ryska ikoner

108103

IKONER, 2 st., 1800 resp 1900-tal, 19x15,5 resp 18x14,5 cm

Färgbortfall, slitage

Diverse, Konst

Ryska ikoner

Budhistorik (7 bud)
74239
600
73970
550
69814
500
69814
450
71309

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.