Målning 1800-tal

108101

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Ryttare med sällskap, signerad, olja på pannå, 16x23 cm

Spricka

Konst, Måleri

Målning 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
74314
66169
950
70063
900
66169
500
66961
450

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.